Contact

Iedereen die bij Home Society werkt heeft een passie voor zijn/haar werk. Wij streven ernaar jouw partner te zijn, en om samen te groeien. Wij geloven dat comfort iets is dat gecreëerd kan worden en dat kleine winkels er toe doen!

We ❤ to help you out!

E-mail
info@homesociety.nl

Adres
1e Poellaan 6, 2161 LB Lisse
Nederland

Telefoonnummer
0 252 760 760

Fax
+0 252 760 777

Hoe kunnen we helpen?

Neem contact met ons op
Wordt een Retailer
Shows & Showrooms
Vaak gestelde vragen
Leverings voorwaarden
Ontmoet ons Team

Ontmoet ons Team

Hoofdkwartier
Vertegenwoordigers
Agenten

Het Hoofdkwartier

Dolf Vrijenhoek

Olette Vrijenhoek

Oprichter / Sales / Cash & Carry


olette@homesociety.nl
+31 (0) 252 760 760

Martin Verboon

Operationeel / Import Manager

martin@homesociety.nl
+31 (0) 252 760 760

Daniëlle Disseldorp

Klantondersteuning Manager Sales Nederland, België & Frankrijk


danielle@homesociety.nl
+31 (0) 252 760 760

Maaike Valentijn

Klantondersteuning Sales Nederland


maaike@homesociety.nl
+31 (0) 252 760 760

Marieke Kooge

Klantondersteuning Sales Duitsland

Gaby Heezen

Creative Manager / Stylist



gaby@homesociety.nl
+31 (0) 252 760 760

Joyce Machielsen

Isabelle Beschorner

Frank Zwaan

Vertegenwoordigers

Andre van Aurich

Vertegenwoordiger Nederland

andre@homesociety.nl
+31 (0)6 129 365 59

Edwin Bruin

Vertegenwoordiger Nederland
Noord & Zuid Nederland + Zeeland

edwin@homesociety.nl
+31 (0)6 129 365 59

Linda Deboelpaep

Vertegenwoordiger België & Frankrijk

lindadb@homesociety.nl
+32 (0) 474 976 857

Agenten

Marinatto Massimiliano

Agent Italië

Via Rovaredo 24|4
Cap 33037 Pasian di Prato (UD) Italië

m. marinatto@virgilio.it
+39 (0) 34 58 961 995

Thomas Mueller

Agent Duitsland

Postcodes:
01000-09999
06000-06999*
07000-09999
98000-99999
*alleen voor Naumburg

mueller-bernsdorf@t-online.de
+49 17 58 577 138
+49 37 629 743

Werner Meisner

Agent Duitsland

Postcodes:
80000-97999

info@meisner-hv.de
+49 16 29 374 572

Heidi Matloch

Agent Duitsland

Postcodes:
30000-38379
40000-53999
57000-59999

handelsagentur.matloch@t-online.de
+49 17 02 352 410

Manuela Fien

Agent Duitsland

Postcodes:
54000-56999
66000-79999

trends-and-more@web.de
+49 17 63 151 5221

Karoline Strauch

Agent Duitsland

Postcodes:
20000-22999
24000-29999

homesociety@strauchwerk.com
+49 151 179 390 60

Renate Michael

Renate Michael

Postcodes:
06000-06666* niet in Naumberg
10000-19999
23000-23999
38380-39999

renate.michael@t-online.de
+49 171 857 5881
+49 33 97 240 329

Home Society HQ

Laat ons magazine je inspireren

Magazine - SS20

Lees ons Magazine

Hoe kunnen we helpen?